מי אני

את המעבר ללייפציג עשיתי לאחר שצברתי נסיון בהדרכת סיורים בפורטוגל. אני מאמין שכדי לחוות את העיר באמת, כדאי לעשות זאת עם אדם אשר חי בה, חש אותה ומכיר את המקומות הנסתרים בה, מבלי לחץ מיותר ולוחות זמנים צפופים. איתי לא תקבלו רק את העובדות היבשות, אלא תקבלו גם תמונה מוחשית ואקטואלית על המתרחש בה, הכל באווירה צעירה ונעימה, משולבת בהומור וחוויות אישיות.

בגלל מיקומה המרכזי של העיר והקרבה שלה לבירה ברלין, נוצרה לכם ההזדמנות להכיר את העיר מבלי לוותר על ביקור בנק' המרכזיות בה. כל אלו יספקו לכם חוויה אישית מלמדת, קלילה ומהנה, ותהיה מותאמת לצרכים האישיים שלכם מבלי להיות תלויים באחרים.

פה תוכלו גם להכיר את העיר דרך הרגליים ובהמשך גם לחוות אותה בעצמכם. 

היי נעים להכיר! אני רון 🙂 

בקיץ 2016 לאחר שירותי הצבאי קבלתי את ההחלטה לצאת למסע.

במהלך השנתיים האחרונות עברתי לגור בליסבון בירת פורטוגל, שם עבדתי "כמובן" כמדריך סיורים בחברת "פורטוגו", שבה צברתי את ניסיוני וגם כמה חברים טובים לחיים – בתור נער מצאתי את עצמי תמיד בתנועות הנוער "הצופים", בה גם התנדבתי בשנת השירות שלי. ככה שהדרכה היא דבר שמאוד טבעי אצלי והחיבור הזה להדרכות ואנשים הוא דבר שאני מרגיש אתו מאוד בנוח.  

את לייפציג הכרתי במהלך ביקור קצר שערכתי כאן כחלק מטור אירופאי שעברתי עם להקה כאן, ומיד היא הצליחה לסקרן אותי ביחד עם התרבות, המוסיקה, ההסטוריה והאווירה הקהיליתית שבה.

מאז הספקתי לעזוב את ליסבון ולהגיע ללייפציג. כנראה שבאופן טבעי כמדריך סיורים, התחלתי לשוטט ברחובותיה ולקרוא עליה רבות, ומתוך כך בא הרעיון של להעביר את הידע הלאה.

כרגע אני מסיים את לימודי הגרמנית שלי ומתכונן לקראת שנת הלימודים הקרבה ובאה.

לכל שאלה ובקשה, מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט